Hizmetlerimiz

gebze bilgisayar tamiri

Gebze Bilgisayar Servisi :

Gebze bilgisayar ve notebook servisi, Firmamız hem Şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, hard diskin bozulması vb) ya da yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada İstanbul Teknik servis bünyesinde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi (upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır.

Markalı – markasız ürünlerin, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Servis talep edilmesi durumunda talepler aynı iş günü içerisinde karşılanmaktadır.

 

Gebze Yerinde Bilgisayar Servisi Hizmeti :

Gebze bilgisayar Destek ekibimiz adresinize gelerek bilişim sistemlerinizle ilgili sorunu tespit ederek yerinde çözümler. Sorunlarınız çözümlendikten sonra bilgisayarlarınızın ve sisteminizin bakımı yapılır. Yapılan işlemler teknik servis formu hazırlanarak tarafınıza bilgisi verilir.

Gebze bilgisayar servisi, Yerinde çözümleyemediğimiz problemlerde, tarafınızdan onay alınarak ve servis teslim formu kesilerek sisteminiz teknik servisimize alınır ve sorunlarınız kesin olarak çözümlenir. Daha sonra en kısa sürede tekrar belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilir.

 

Gebze Kurumsal Network (Ağ) Kurulum Hizmetleri :

Gebze bilgisayar servisi olarak, Kurumsal Network Çözümleri Ağ danışmanlarımız mevcut network yapınızı değerlendirerek, güncel ve gelecekteki network gereksinimlerinizi anlayarak size en uygun olan e-business gereksinimlerinizi karşılayacak network strateji ve dizayn çözümleri sunar. Ağ danışmanlarımız sahip olduğunuz veya kurmayı düşündüğünüz ağ yapısını aşağıdaki temel kavramlar dahilinde inceler ve size en uygun yapıyı sunar.

Süreklilik:
Ağ altyapınızın işletmenin sinir sistemi olduğu öze alınarak, işlerinizin kesintiye uğramaması için incelenir ve sürekliliğin sağlanması için gerekli düzenlemeler yapılır.

Güvenirlik:
Ağ yapınızın ister lokal ister geniş alan olsun dışarıdan ve içeriden oluşabilecek güvenlik açıkları ve saldırılara karşı güvenilir hale getirilmesini sağlayan düzenleme ve modifikasyonlar yapılır.

Yönetebilirlik:
İşleyişinizin sürekli ve kontrol edilebilir olması için karmaşıklaşan yapılarda kurulan veya kurulacak olan ağ yapısının kolaylıkla denetlenebilir, geliştirebilir olması önemlidir. Ağ danışmanlarımız bu konuda altyapınızı inceleyerek gerekli düzenleme ve modifikasyonları önererek, sisteminizi yönetmenize yardımcı olurlar.

Ölçeklenebilirlik:
Süreklilik ve yönetebilirlik kadar esas olan unsurlardan biri olan ölçeklenebilirlik büyümeyi veya genişlemeyi hedefleyen organizasyonunuzun optimum maliyetlerle en iyi performansa sahip olması için danışmanlarımız tarafından incelenerek sizin beklentilerinize göre dizayn veya modifiye edilir.

WAN/LAN uygulamaları:
Şirketler ve kurumların lokal olarak çalışan ağlarının dışında şube ofisleri ve bunlarında kendi aralarında geniş alan ağları vardır. Kurumların Lokal ağ bağlantıları günümüzde daha çok ethernet ve kablosuz ağ teknolojisiyle yapılmaktadır. Şubelerde kendi aralarında Frame Relay, Leased Line, ATM, ISDN ve ADSL gibi kiralık hatlar üzerinden WAN Protokolleriyle bağlanmaktadır. Mental Bilişim LAN/WAN entegrasyonunuzu belirtilen teknolojileri kullanarak sağlamakta ve konularla ilgili danışmanlık hizmetlerini de vermektedir.

Kablosuz Ağ Uygulamaları:
Günümüz teknolojisinde artık dataları da kablosuz olarak RF’lerle iletmek mümkündür. Wireless teknolojisi artık standartlara uymakta ve performansı gün geçtikçe artmaktadır. Kablosuz networklerin kablolulara oranla bir takım dezavantajları olmasına rağmen birçokta avantajı bulunmaktadır. Birkaç örnek vermek gerekirse, yapılarınızın orjinalliği ve fiziksel görünümü değişmeden ağ kurabilmekte , var olan ağ çok rahat genişletebilmekte kullanıcı eklenmesi sorun olmaktan çıkmaktadır.

VPN:
Şirketler kiralık hatlardan ve internet üzerinden merkeze bağlanıp birçok uygulama çalıştırabilmekte ve base data sorgulaması yapabilmektedir. Bu bağlantının daha güvenli bir şekilde yapılabilmesi için uçtan uca tünel açılarak dataların şifrelenmesi gerekmektedir. Mental Bilişim VPN teknolojisini donanım ve yazılım tabanlı projelendirerek uzman kadrosuyla uygulamaya geçirebilmektedir.

Ağ Yönetim Danışmanlığı:
İnternet erişimi olan tüm sistemlerde saldırı ve virüs tehdidi potansiyel olarak her zaman bulunmaktadır. Saldırganların ve virüslerin sayısı günden güne artmaktadır. Gebze notebook servisi, Her geçen gün yeni güvenlik açıkları tespit edilip internette yayınlanıyor. Program üreticileri bu açıklar için hızla yamalar üretip yayınlıyorlar ama çoğu kişi bunları ya haberi olmadığından yada kurması zor olduğundan kurmuyor. Gebze laptpğ servisi, Ayrıca var olan açıkları kullanarak yapılan saldırıları kolaylaştıran hazır birtakım programların internet üzerinde bulunabilmesi, güvenlik ve programlama hakkında fazla teknik bilgisi olmayan kişilerin de kolayca saldırı yapmalarını sağlıyor.
Ağ Yönetim Danışmanlığı müşteri sistemlerinin saldırgan ve yıkıcı etkenlerden koruması amacıyla hazırlanmış bir hizmettir.

10 yıllık deneyimimizle bilgisayar problemlerinizi yerinizde çözüyoruz. Böylelikle bilgisayarınızı taşımadan ve vakit kaybetmeden sorunlarınız çözülmüş oluyor. Gerekli yedek parçaları kaliteli ve uygun fiyatlı olarak sizlere temin ediyoruz.

Bilgisayarınızın Tamir, Format, Bakım ve Yedek parça ihtiyaçlarını uygun fiyat ve hızla yerinde gideriyoruz.

Brt Bilişim 2007 yılında girişimleri,ne başladığı bilişim sektöründe kaliteli hizmet anlayışı ile yoluna devam etmektedir. Gebze Bilgisayar Teknik servisi Laptop Tamiri Web tasarımı Toner Kartuş Dolumu muadil toner satışı gibi farklı alanlarda hizmet vermekteyiz. Bütün bu işler kendi bünyemizde kendi elemanlarımız tarafından TSE Belgeli Teknik servislerimizde yapılmaktadır. Siz de Bilgisayar ve Bilgisayarcınızdan memnun değilseniz bizi arayın: 0262 646 62 68
Armapro Bilgisayar Kartuş Toner Dolum hizmeti vermektedir. Kartuş ve Toner dolumu kaliteli işçilik ve malzeme ile özenle yapılmaktadır. Ucuz toner kullanımı toner tozu sızması yapacağından hem yazıcılarınızın değerli parçalarına hem toner ünitenize zarar verebilir. İşinizi sağlama alın ki kaybınız kazancınızdan fazla olmasın. Toner Dolumu hizmetimiz garantilidir.

Laptop tamirlerini uzman ekibimiz ile kendi servisimizde yapıyoruz. Yaptığımız tüm işlere 3 ay garanti veriyoruz. Tamir Yaptığımız Laptop markaları Hp laptop tamiri, Toshiba laptop tamiri, Apple laptop tamiri, Compaq laptop tamiri, Dell laptop tamiri, IBM laptop tamiri, Packart Bell laptop tamiri, Sony laptop tamiri, Casper laptop tamiri, Exper laptop tamiri, Asus laptop tamiri, Fujitsu laptop tamiri, Siemens laptop tamiri, Vestel laptop tamiri, Beko laptop tamiri
Günümüzde Web Tasarımı yasal olarak zorunlu olmasından ziyade gelir anlamına da gelmektedir. Firmamız kaliteli Web Hizmeti ve Adwords hizmeti vermektedir.

Firmamız armapro bilgisayar marka bağımsız Tablet Tamiri yapmaktadır.